Garanti ve İade

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler kullanılmamış ve paketi zarar görmemiş olmalıdır. Ürünleri ve faturasını, faturanın arkasında bulunan iade formunu doldurduktan sonra, teslim aldığınız kargo firması ile gönderebilirsiniz.İade formunu eksiksiz olarak doldurup imzalamalısınız.Ürünü faturası,orijinal kutusu , orijinal ambalajı tüm aksesuarları ve tüm dökümanları ile göndermeniz gerekmektedir.14 günlük iade süresi dolmuş olan , kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş olan ürünler iade olarak kabul edimeyecek kargo masrafları size ait olmak üzere geri gönderilecektir.

Hasarlı gelen ürünlerin iadesinde hasar bilgilendirme notu konulup gönderilmelidir.Değişim onayı verilen üründe tedarikçinin stoğunda mevcut ise birebir değişim yapılır.Tedarikçinin stoğunda mevcut değil ise ürün iade alınır ve ücret iadesi yapılır.

İade kargonuz bize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde iade işlemleriniz başlayacaktır.

İade işlemleriniz 14 gün içeirsinde tamamlanmış olacaktır.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir "İade Faturası" ile birlikte göndermeniz gerekir. Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri, "İade Faturası" kesilmediği takdirde tamamlanamaz.

 

İade adresi : Beylikdüzü O.S.G.B Mahallesi Mustafa Kurtoğlu Caddesi No:28/1 Beylikdüzü /İstanbul

Mail: musterihizmetleri@mutfakkenti.com